HAKKIMIZDA
TARİHÇE

Pisa Tekstil, 1988 yılından bu yana mayo, iç çamaşırı, spor ve rahat günlük kullanım ürünleri segmentinde örme kumaş üreticisi olarak hizmet vermektedir. 
Kumaşlarımız, İstanbul, Türkiye’de kurulu, tam entegre (örgü, boya-apre ve bitim işlemleri) fabrikamızda üretilmektedir. 
Yuvarlak ve Çözgülü Örme makinalarında ustalıkla uygulanan tekniklerle üretilen kumaşlar, boya apre tesisinde gördüğü işlemler ile son moda eğilimlerine uygun, estetik ve katma değeri yüksek kumaşlar haline dönüşmektedir.
Bu süreçte uzmanlığımızı kazandığımız dönüm noktalarını keşfedin…

 

 

Çevre Duyarlılığı

Pisa Tekstil, başta üretim olmak üzere tüm süreçlerini, çevresel, sosyal ve finansal sürdürülebilirlik stratejisi doğrultusunda yönetmeyi temel almıştır.

Pisa Tekstil olarak, ufkumuzu genişletmeye ve büyütmeye devam ederken, sosyal ve çevresel sorumluluğumuzun bilinciyle, yaşadığımız ve çalıştığımız topluma iyi niyet inşa etmeyi taahhüt ediyoruz.
İleriki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için, etik seçimlerde bulunmak, akıllı iklim çözümleri geliştirmek, doğal kaynakları korumak vb çevresel faaliyetler yürütüyoruz. 
 

Sınırsız Gelişim

Pisa Tekstil, sadece kumaş kalitesi, yaratıcılığı ve doğaya olan duyarlılığı ile değil, ticari ve endüstriyel ilişkilerindeki prensipleri ile de adından söz ettirmektedir.
Yeni materyaller, yeni tasarımlar ve koleksiyonlar hazırlarken, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın fikirlerine önem veriyoruz. 

Pisa Tekstil olarak, bünyemizde yer alan çalışanların cinsiyet dağılımıyla da gurur duyuyor; kadınların sorumlu ve liderlik pozisyonlarında yer almasına her zaman önem veriyoruz. Üst ve orta düzey yöneticilerin %60' ı kadın çalışanlarımız oluşturmaktadır.

ÇEVRE POLİTİKASI


Tekstil endüstrisindeki kimyasal madde kullanımı, su ve enerji tüketimi, üretim sonrası oluşan atıklar çevre için her zaman endişe kaynağı olmuştur. Buna karşın Pisa Tekstil olarak, üretimin her aşamasında iyileştirmeler yaparak bu olumsuz etkileri en aza indirmek için yoğun çaba harcıyoruz.
Şirketimiz, sahip olduğu insan kaynağını en büyük sermayesi, varlığını ve rekabet üstünlüğünü sağlayan en önemli gücü olarak görmektedir. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi için öğrenme olanakları yaratarak, birey ve ekip düzeyinde performansı artıracak eğitimler gerçekleştiriyoruz.

HABERLER

Pisa Kumaş 2017 Fuar Takvimi

 

Interfilière Paris 2017 
21 - 23 Ocak 2017 / Paris, Fransa

Munich Fabric Start 2017
31 Ocak - 2 Şubat 2017 / Münih, Almanya 

TexFusion London 2017
28 - 29 Mart 2017 / Londra, İngiltere

 

BİZE ULAŞIN